Srdeční zástava – Lékařská diagnostika, stejně jako Léčba

Srdeční zástava je chronický problém moderní, kde srdce nemůže pumpovat dostatek krve pro splnění potřeb těla. V podstatě, srdeční svalové tkáně nemohl držet krok s jeho pracovní zatížení; v první, srdce se snaží, aby se v nějaký způsob, jak to změnit, nicméně, v době, kompromisy, stejně jako přístřešky schopnost smlouva obvykle. Jako výsledek, srdeční sval není schopen čerpadlo s dostatečnou silou, aby se zasadila adekvátní průtok krve do selhání, stejně jako systolický) nebo vrhá své schopnosti k odpočinku a obvykle také nemusí načíst správně během odpočinku mezi každým srdečního rytmu (diastolická dysfunkce). Reakce těla na nedostatečné funkce srdce, protože hromadění tekutiny (edém) v plicích, stejně jako v tkáních.

Lékařské diagnózy

Brzy diagnostická metoda je založena na lékařské anamnézy, která vám umožní sbírat informace, které se týkají příznaky srdečního selhání a také recenzi viditelnost zdravotní a wellness podmínky, které mohou způsobit oslabení nebo vyztužení srdeční svalové tkáně (vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu, diabetes, ledvinové choroby, angina pectoris, koronární srdeční potíže nebo jiné kardiovaskulární onemocnění).

Lékař mzdy plné vyšetření, zhodnotit přítomnost ukazatele srdeční zástava: Dušnost a také viditelnost tekutiny v plicích (auscultando plic stetoskopem). Kapiláry krku zanícené a také trčí. Játra zvětšení rtů nebo otok v oblasti břicha a nohou (edém). Nerovnoměrné srdečního rytmu nebo zvýšení srdeční cenu a také viditelnost srdce se objeví abnormální.

    1. Po fyzikální vyšetření, může být uveden v několika průzkumů s cílem posílit důvodu a také závažnost srdečního selhání: krevní testy – zkontrolovat změně některých specifikace, což může naznačovat selhání srdce nebo nějaké jiné podmínky. Testy respirační funkce – ověřit nebo vyvrátit, jestli plicní potíže, přispívá k dušnosti.
    2. Prsa x-ray – zjistit stupeň srdečního selhání. Studie se často ukazuje, posílení srdce, svalové hmoty, a také může vykazovat známky ucpání nebo plicní edém. Elektrokardiogram – dokumenty elektrické úkolem srdce, svalové hmoty, a také poskytuje informace o viditelnosti nebo nedostatek změny elektrického vedení a také srdeční rytmus (odhalování, například, přítomnost arytmií). Echocardiogram – zkontrolovat funkci srdce a také zkoumat existenci jakékoliv změny rámců srdce (srdeční výpadků dodávek, osrdečníku, atd.). By mělo být provedeno ve všech případech podezření na srdeční selhání, jako to může pomoci k ověření lékařské diagnózy, stejně jako pomáhá identifikovat základní důvod pro změnu (zásadní info zjistit, léčba). Analýzu krve. Krevní testy by mohly pomoci rozpoznat, zda další podmínka je příčinou srovnatelné příznaky, jako jsou některé poruchy metabolismu, stejně jako renální funkce, anémie, diabetes, onemocnění štítné žlázy nebo jater.

Krevní zkoušky jsou využívány k

Pomoci odhalit, stejně jako sledovat srdeční zástavu. Méně časté stupňů může navrhnout přidáno práci orgánů, jako jsou ledviny a také játra, jsou často ovlivněny selhání srdce. Určit rizika spojená s problémy se srdcem (například vysoká míra cholesterolu v krvi, je mezi predisponující faktory pro koronární tepny stav). Podívejte se na možné příčiny srdeční zástavy nebo problémy, které by mohly zhoršit problém. Zobrazení nežádoucí účinky léků, které člověk bere. Krevní vzorek je také vyhodnocen k identifikaci B-typ natriuretický peptid, vzniká, když srdce je vystaven vysoké hladiny stresu a úzkosti (také volal BNP, frázi, která naznačuje, že materiál je fyziologicky aktivní, nebo NTproBNP, to znamená, že N-terminální část propeptid). Při tomto vyšetření je normální, srdeční zástava není vyloučena. Stupeň BNP v krvi zvyšuje s přitěžující příznaky a symptomy srdeční zástava, zatímco klesá, když problém je v bezpečí. Milované hodnot BNP také naznačují závažnost srdeční zástava, pak jste schopni nabídnout informace o prognóze. Vyšší hladiny BNP/NTproBNP v krvi může ukázat přítomnost kardiovaskulárních onemocnění je vážné, zatímco snížení hodnot by mohlo naznačovat, mírnější druhy.

Echokardiogram dává mnoho užitečných informací o městě, včetně

Přesně tak, jak srdce výpadků dodávek jsou praktické, stejně jako, pokud jsou poškozené. Jako srdce smluv a vyžaduje krevní oběh v celém těle (systolický funkce). Jako srdce kopy zpět po každém utahování a také plné krve (diastolické funkce). Pokud tam jsou akce, nebo díry ve stěnách mezi srdečních komor, které umožňují krvi, aby proud z jedné strany na druhou (v rámci srdečních zkratů). Během echocardiogram může být použit pro měření účinnosti funkce srdce jako pumpy, a to prostřednictvím přezkumu ejekční frakce. Tento průzkum obsahuje odhad množství krve, které vstupuje do levé komory během diastoly, a relativní procenta, který je vyloučen na následující kontrakce srdečního svalu. Ve zdravé a vyvážené srdeční ejekční frakce je asi 60%. Stojí za níže uvedených 40% znamená, že srdce není schopno pumpovat dostatečné množství krve do celého těla. V některých případech, změnili druhy echokardiografie jako echo-doppler, který využívá akustické vlny pro měření rychlosti a pokyny pro průtok krve, nebo echokardiogram pod napětím.